Határtalanul logó

Comenius projektek

Diákolimpiai sporteredmények 2012/13


ATLÉTIKA ÜGYESSÉGI ÉS VÁLTÓFUTÓ CSAPATBAJNOKSÁG PEST MEGYEI DÖNTŐ

Helyszín: BUDAPEST, UTE pálya

Időpont: 2012. szeptember 26.

Magasugrás
5. hely Budakeszi, Nagy Sándor József Gimnázium 1,5450
Balogh Márk 1994 1,59
Varga Bendegúz 1995 1,56
Padla Roland 1997 1,53
Markó Lőrinc 1996 1,50
Mózer Mátyás 1995 1,50
Testnevelő: Karskó János
Súlylökés
4. hely Budakeszi, Nagy Sándor József Gimnázium 9,2900
Csizner Ádám 1994 10,22
Kenéz Attila 1995 9,51
Megyeri Benjámin 1994 8,87
Tóth Attila 1994 8,56
Havasi Péter 1994 8,52
Testnevelő: Karskó János


Pest megyei teremlabdarúgás elődöntőn

V-VI. korcsoport fiúk

4. helyezés Budakeszi, Nagysándor József Gimnázium

Juhász Ákos, Juhász Sándor, Bereznai Olivér, Kreutz Áron, Stucz Gergely, Sellei Dávid, Kis Barna, Horváth Patrik, Urbán Máté


Kézilabda VI. kcs. lány megyei területi 2012. november 13. Helye: Nagykáta

3. helyezés

Grendai Fanni, Kiss Barbara, Kozma Fanni, Oláh Dorottya, Schneider Virág, Simon Mária, Urbán Anna, Varga Emese, Vukov Stephanie


Kézilabda VI. kcs. fiú megyei területi 2012. november 22. Helye: Százhalombatta

3. helyezés

Balogh Márk, Csereklyei Balázs, Csizner Ádám, Juhász Ákos, Juhász Sándor, Kenéz Attila, Reiszner Márton, Sáfrány Olivér, Seres Gergely, Sturcz Gergely, Szenkovits Bence, Tóth Szabolcs, Vanyur Kristóf


Pest Megyei Úszás Diákolimpia Döntő 2013. január 26. Százhalombatta

100 m. leány hátúszás V-VI. korcsoport  "B" kategória (nem igazolt versenyzők)

4. hely: Ilyés Aletta        1996       Nagy S. Budakeszi     1:32,58

 


Amatőr röplabda megyedöntő: 2013. február 11. Vác Boronkay Szakközép

4. helyezés: Budakeszi, Nagysándor József Gimnázium

Sudár Márton, Reiszner Márton, Schmidt Bertalan, Juhász Ákos, Juhász Sándor, Pál István, Mózer Mátyás, Bereznai Olivér, Szent-Királlyi Péter


B33 (streetball)

Leány V-VI. kcs  Országos elődöntő  Végeredmény  Budapest Zrínyi Gimn. 2013. március 18.

3. hely Budakeszi, Nagysándor József Gimnázium

Vukov Stephanie, Boinitzer Barbara, Herczeg Lili, Egervári Lídia


Atlétika mezei futás döntő Tápiószecső ? 2013. 04.04

V. korcsoport fiú 3,5km

Csapat neve: Budakeszi, Nagysándor József Gimn.

Csapat helyezése:      6 hely

Egyéni Név Befutó célidő
15 ROMVÁRI Bence 00:13:28
21 DÁVID Tamás 00:13:53
23 CSEREKLYEI Balázs Dániel 00:13:57
38 MARKÓ Lőrinc 00:14:33


Kosárlabda lány V. korcsoport Pest megyei döntő Dunakeszi, április 17.

3. helyezés: Budakeszi, Nagysándor József Gimnázium

Boinitzer Barbara, Vukov Stephanie, Herczeg Lili, Grendai Fanni, Egervári Lídia, Rideg Csenge, Emődi Anna, Emődi Nóra, Bóta Barbara, Schneider Virág,

adó 1%

 

 

 

JSN Mico template designed by JoomlaShine.com